Sertifika
Çin Mabis Project Management Ltd. Sertifikalar
Çin Mabis Project Management Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Bana sağladığı yardım için Ouyi'ye özel teşekkürler. Ve Ouyi Au ve MABIS ile daha uzun bir işbirliği için sabırsızlanıyoruz.

—— Dennis (Hollanda)

Beraber çalışmak için harika insanlar. Çok sabırlı, samimi ve profesyonel. Gelecekteki projelerimizi dört gözle bekliyorum.

—— Jonathon (Birleşik Devletler)

Ayrıca başka bir mülküm için başka ev modelleri sipariş edeceğim, çünkü mühendisim malzemelerinizin kalitesinin çok iyi olduğunu söyledi! Teşekkür ederim.

—— Gübre (Vietnam)

Ben sohbet şimdi

break

break
break break

Büyük resim :  break

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: MABIS
Sertifika: SGS
Model numarası: MC-1
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Çıplak paket / 40ft HQ
Teslim süresi: 30-45 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, L / C
Yetenek temini: Ayda 1000 set

break

Açıklama
Ürün adı: Prefabrik ev boyut: 65 metrekare
Malzeme: Hafif çelik yapı ve kompozit duvar paneli kullanım: Otel, ev, ofis, Villa, Resort otel, oturma evi
renk: rica olarak Yerleşim: 1 yatak odası
tasarlamak: Kolay montaj, yüksek kalite stili tip: Prefabrik ev

Yüksek Kalite Prefabrik Büyükanne Düz, Uzun Ömürlü Avustralya Modüler Büyükanne Daireleri

 

HIZLI DETAYLAR

Ürün

Yüksek Kalite Prefabrik Büyükanne Düz, Uzun Ömürlü Avustralya Modüler Büyükanne Daireleri

tip

MC-1

Boyut

65 metrekare

Yerleşim

Standart 1 yatak odası ve 1 banyo veya ısmarlama olabilir

çerçeve

Hafif Çelik G550

Çatı ve duvar paneli

kompozit panel

kullanım

Yaşayan ev, ev, yurt, stüdyo ve benzeri

Sağlamak için yapılandırılabilir

Mutfak dolabı)

Ömür Ana yapı 50 yıl
Özellikleri Malzeme yanmaz seviye B, su geçirmez, böcek önleme ve formaldehitsiz,% 98 malzeme geri dönüşüm ve çevre dostu olabilir
 
 
Modular homes are residences built in a controlled factory environment in sections, or modules, and then transported to the construction site. Modüler evler, bölümler veya modüller halinde kontrollü bir fabrika ortamında inşa edilen ve daha sonra şantiyeye taşınan konutlardır. There, they are installed on permanent foundations and completed by professional installers. Orada, kalıcı temellere kurulur ve profesyonel montajcılar tarafından tamamlanır. But there's even more to like about modular homes. Ancak modüler evler hakkında daha çok şey var. Modular homes can reduce construction time by more than 35%, getting you into your new home faster so you can enjoy it longer. Modüler evler, inşaat süresini% 35'ten fazla azaltarak yeni evinize daha hızlı ulaşmanızı sağlar, böylece daha uzun süre keyif alabilirsiniz. Site-built homes can take many weeks to complete, while modular homes are assembled on site and usually finished within a week. Sitede inşa edilen evlerin tamamlanması birkaç hafta sürebilir, modüler evler ise sahada monte edilir ve genellikle bir hafta içinde biter.
Modular homes offer price savings other approaches cannot. Modüler evler, diğer yaklaşımların yapamayacağı fiyat tasarrufu sağlar. Because most modular construction can be completed in less time than site-built construction, for example, the cost of interim construction financing is significantly reduced or eliminated. Çoğu modüler yapı, saha yapımı inşaattan daha kısa sürede tamamlanabileceğinden, örneğin, geçici inşaat finansmanı maliyeti önemli ölçüde azalır veya ortadan kaldırılır.

 

 

NEDEN MABİS SEÇİLİR?

Avantajları:

  1. Superior weather resistance, waterproof, moisture proof, insect proof, antiseptic; Üstün hava direnci, su geçirmez, nem geçirmez, böcek geçirmez, antiseptik; Indoor and outdoor decoration materials are paint-free and formaldehyde-free materials, and do not produce any toxic gases; İç ve dış dekorasyon malzemeleri boyasız ve formaldehit içermeyen malzemelerdir ve herhangi bir toksik gaz üretmezler; Self-owned patented thermal insulation; Kendine ait patentli ısı yalıtımı; Steel frame structure has good seismic performance; Çelik çerçeve yapısı iyi sismik performansa sahiptir; 95% of the whole house material can reach the fire rating of the B1 class; Tüm ev malzemesinin% 95'i B1 sınıfının yangın derecesine ulaşabilir; The interior and exterior design is novel and the effect is far superior to the peers; İç ve dış tasarım yeni ve etkisi akranlardan çok daha üstündür; The production and installation of the house is efficient and fast, and the cycle is short; Evin üretimi ve montajı verimli ve hızlıdır ve döngü kısadır; More than 95% of the entire house's materials can be recycled. Tüm evin malzemelerinin% 95'inden fazlası geri dönüştürülebilir.
  2. Eco-Mabis integrated housing is in the sublimation from the selection of materials to the design concept. Eco-Mabis entegre muhafaza, malzeme seçiminden tasarım konseptine süblimasyonda. The first is that the recycling rate of the main steel structural members reaches 100%, and the recycling rate of indoor and outdoor decorative components is also over 95%. Birincisi, ana çelik yapı elemanlarının geri dönüşüm oranının% 100'e ulaşması ve iç ve dış mekan dekoratif bileşenlerinin geri dönüşüm oranının da% 95'in üzerinde olmasıdır. Because it is environmentally friendly material both indoors and outdoors, there is no toxic gas inside or outside the house. Hem iç hem de dış mekanlarda çevre dostu bir malzeme olduğundan, evin içinde veya dışında toksik gaz yoktur. You can check in immediately after construction. İnşaattan hemen sonra check-in yapabilirsiniz. We also use the air-conditioning system, photovoltaic system, and intelligent system as the upgrade configuration of the customer, which makes your Mabis integrated house become the real “Eco Mabis Integrated House” and “Environmental Mabis Integrated House”. Klima sistemini, fotovoltaik sistemi ve akıllı sistemi müşterinin yükseltme yapılandırması olarak da kullanıyoruz, bu da Mabis entegre evinizi gerçek “Eko Mabis Entegre Ev” ve “Çevre Mabis Entegre Ev” haline getiriyor.
  3. Biz iyi bir görünüm ve görsel sunmak için güzel ve lüks bir görünüm ve büyük cam duvar gibi modern dekoratif malzemeleri benimseyen daha esnek tasarım stili olan dış ve iç dekoratif tahta olarak flor karbon ahşap tahıl alüminyum alaşımlı levha ve WPC levha kullanıyoruz etki.

 

PAKETLEME

3
 

- Ambalajın bütünlüğünü sağlamak için özel ambalaj kayışı, ambalaj filmi kullanın
- Profesyonel nakliye filosu uzun vadeli işbirliği

 
SSS, nasıl sipariş?

SSS, NASIL SİPARİŞ VERİLİR?

Q: minimum sipariş miktarı nedir?
A: 30 metrekare
 
S: Teslim süresi nedir?
A: 25-30 iş günü içinde
 
S: Benim için yeni ve benzersiz bir prefabrik ev tasarlar mısınız?
A: Yes, of course! C: Evet, elbette! We are able to provide you with not only construction scheme and structural drawings, but landscape design! Size sadece inşaat şeması ve yapısal çizimler değil, aynı zamanda peyzaj tasarımı da sunabiliyoruz! Besides, detailed drawings and 3D models are surely included. Ayrıca, ayrıntılı çizimler ve 3D modeller kesinlikle dahil edilmiştir. One-stop service is our outstanding superiority with no doubt. Tek elden hizmet, şüphesiz üstün üstünlüğümüzdür.
 
S: Maliyeti nasıl sağlayabilirim?
A: Firstly, the designing scheme should be accepted. C: Öncelikle, tasarım şeması kabul edilmelidir. Then, the kinds of building materials should be confirmed since different types and qualities make various prices. Daha sonra, farklı tip ve nitelikler çeşitli fiyatlar oluşturduğundan yapı malzemeleri çeşitleri onaylanmalıdır. After that, we will send you a detailed quotation with specification list. Bundan sonra, şartname listesiyle size ayrıntılı bir teklif göndereceğiz. 
 
 

Have a nice day! İyi günler! Welcome to contact us! Bize hoş geldiniz!

İletişim bilgileri
Mabis Project Management Ltd.

İlgili kişi: Ouyi Au

Tel: +86-13825528000

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!