Ana sayfa

Mabis Project Management Ltd. şirket Profili

şirket Profili
MABİS PROJE YÖNETİMİ LTD. ŞTİ. Mimari ve iç tasarım, proje ve inşaat yönetimi, iç mekân montaj işleri, hafif çelik yapı prefabrik evler için tasarım, prefabrik modüler ev ve konteyner evi vb. İle bina perdesi gibi geniş bir yelpazede profesyonel hizmetler sunmaktadır. duvar sistemi, GRC imalat ve montajının yanı sıra yapısal çelik tasarım, tedarik ve montaj uzmanlık işleri vb.

Şu anda, şirket, bir dizi olgun proje planlama, proje fizibilite etüt raporu, planlama ve tasarım, kamu idaresi planlaması için tüm vaka sisteminin proje işletimi ve yönetimi, etkili bir şekilde çözüm üretebilmek için kurumsal proje yatırımı kurmuştur. proje projesini teşvik etmek, proje finansmanı. Mabis ekibi "insan odaklı, işbirlikçi ve ortak" kavramına bağlı kalıyor. Planlama ve tasarım, siteden uzak durmak, çevresindeki peyzaj kaynaklarını tam olarak araştırmak, arsanın açık ve gizli kaynaklarını kazmak, elemanların avantajlarını toplamak ve geliştirmek, yüksek kaliteli işler yaratmak için gerçekten mükemmel bir kombinasyon elde etmek için turizm ve eğlence gelişimi.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Guangdong Mabis Proje Yönetimi Ltd, 2014 yılında kurulan Prefabrik ev geliştirme, üretim ve pazarlama konusunda uzmanlaşmış, sektörün öncüsüdür. Ayrıca evimiz. 30 yıl bakım gerektirmez, Seviye 9'un altındaki deprem, Sınırsız rüzgar sistemi, Fotovoltaik sistemler kendi kendine yeterlilik, Akıllı kontrol sistemi vardır. Yıllar süren gelişimden sonra kademeli olarak sektörün lideri haline geldik.

Çin Mabis Project Management Ltd. şirket Profili Çin Mabis Project Management Ltd. şirket Profili Çin Mabis Project Management Ltd. şirket Profili Çin Mabis Project Management Ltd. şirket Profili
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Batı Avrupa

Güneydoğu Asya

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : Mabis - Odun Küpü

No. Çalışanları : 120~150

Yıllık satış : 5000000-10000000

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Mabis Project Management Ltd. Sertifikalar Çin Mabis Project Management Ltd. Sertifikalar Çin Mabis Project Management Ltd. Sertifikalar Çin Mabis Project Management Ltd. Sertifikalar

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!