Ana sayfa

Mabis Project Management Ltd. fabrika üretim hattı

Sertifika
Çin Mabis Project Management Ltd. Sertifikalar
Çin Mabis Project Management Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Bana sağladığı yardım için Ouyi'ye özel teşekkürler. Ve Ouyi Au ve MABIS ile daha uzun bir işbirliği için sabırsızlanıyoruz.

—— Dennis (Hollanda)

Beraber çalışmak için harika insanlar. Çok sabırlı, samimi ve profesyonel. Gelecekteki projelerimizi dört gözle bekliyorum.

—— Jonathon (Birleşik Devletler)

Ayrıca başka bir mülküm için başka ev modelleri sipariş edeceğim, çünkü mühendisim malzemelerinizin kalitesinin çok iyi olduğunu söyledi! Teşekkür ederim.

—— Gübre (Vietnam)

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5
Mabis Project Management Ltd. fabrika üretim hattı Mabis Project Management Ltd. fabrika üretim hattı Mabis Project Management Ltd. fabrika üretim hattı Mabis Project Management Ltd. fabrika üretim hattı Mabis Project Management Ltd. fabrika üretim hattı

  • Üretim hattı
    Fabrikamız yüksek kalitede profesyonel teknisyenlere ve gelişmiş modern üretim ekipmanlarına sahiptir. Tüm ürünler uluslararası kalite standartlarına uygundur ve dünya genelinde farklı pazarlarda büyük beğeni topluyorlar. İyi donanımlı tesisleri ve tüm aşamaları boyunca mükemmel kalite kontrolü üretim toplam müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar.

  • OEM / ODM
    Müşterilerin kişisel ihtiyaçlarını ve sürekli iyileştirilmiş ürün ve hizmetleri karşılamak için yenilikçi tasarım, optimize edilmiş üretim teknolojisi ve standart operasyon kavramına bağlı kaldık. Mükemmel servis sistemi ve profesyonel satış sonrası servis ekibi, bire bir takip kapıdan kapıya servis gerçekleştirir, müşteriler için kapıdan kapıya verimli ve verimli hizmet sunar.

  • Ar-Ge
    Tasarım ve teknolojide sürekli yenilik yapmaya kararlıyız ve müşterilere daha iyi hizmet ve ürünler sunmaya çalışıyoruz.

İletişim bilgileri
Mabis Project Management Ltd.

İlgili kişi: Ms. Ouyi Au

Tel: +86-13825528000

Faks: +86-757-2633-3380

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!