Ana sayfa Haberler

Çin Mabis Project Management Ltd. Şirket Haberleri

Sertifika
Çin Mabis Project Management Ltd. Sertifikalar
Çin Mabis Project Management Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Bana sağladığı yardım için Ouyi'ye özel teşekkürler. Ve Ouyi Au ve MABIS ile daha uzun bir işbirliği için sabırsızlanıyoruz.

—— Dennis (Hollanda)

Beraber çalışmak için harika insanlar. Çok sabırlı, samimi ve profesyonel. Gelecekteki projelerimizi dört gözle bekliyorum.

—— Jonathon (Birleşik Devletler)

Ayrıca başka bir mülküm için başka ev modelleri sipariş edeceğim, çünkü mühendisim malzemelerinizin kalitesinin çok iyi olduğunu söyledi! Teşekkür ederim.

—— Gübre (Vietnam)

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
hakkında en son şirket haberleri Genel Prefabrik Tuvalet Kentsel Modernleşmeye Yardım Ediyor

Genel Prefabrik Tuvalet Kentsel Modernleşmeye Yardım Ediyor

[2019-01-19 16:13:01]
Planlama, ÇED, inşaat uygulaması ... Guangzhou sokaklarında umumi bir tuvalet inşa etmek istiyorsanız, bu sürecin ilerlemesi uzun zaman alabilir . Umumi tuvaleti planlamanın zorluğunu çözmek için, kentsel yönetim ve planlama departmanı işbirliği ile yeni bir umumi tuvalet ortaya çıkar . 24'te, ... Daha fazla bilgi edinin
hakkında en son şirket haberleri MABİS CLAC EXPO'YA KATILDI

MABİS CLAC EXPO'YA KATILDI

[2017-11-09 15:52:31]
İlk Zhuhai Çin-Latin Amerika fuarı başarıyla sona erdi. Fuar süresince Mabis Project Management Ltd. tarafından sergilenen prefabrik modüler evler, Çinli ve yabancı işletmelerin dikkatini çekti. Yurtiçi ve yurtdışından gelen profesyonel ziyaretçiler ve iş temsilcileri, fuar standını sonsuz bir akı... Daha fazla bilgi edinin
Page 1 of 1

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!